Psikolium

Loading

MESLEKİ İNGİLİZCE - Psikolog ve Psikoloji Öğrencileri İçin

Etkinlik Tarihi: 2016-01-31
Başlangıç Saati: 10:00
Bitiş Saati:
Etkinli Adresi: Psikolium Beylikdüzü Şubesi
Eğitmen: Uzman Klinik Psikolog Gizem Akcan
Kontenjan: 15
Başvuru Telefonları: 0212 872 00 88 - 0544 315 25 05
Kimler Katılabilir: Ruh sağlığı ve eğitim alanlarında çalışan psikologlar, psikolojik danışmanlar, aile terapistleri, sosyal hizmet uzmanları, üniversitelerin psikoloji ve psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümlerinde eğitim gören en az üniversite 2. Sınıf eğitim düzeyind
Eğitim Ücreti: 750 + KDV
Sertifika:
Not: 20 Ocak'a kadar olan başvurularda % 20 indirim Uygulanır. Ayrıca 3 kişi ve üzeri grup başvurularında da %20 indirim uygulanacaktır.

Eğitim Detayı: Bu eğitim ile eğitim dili Türkçe olan bölümlerde okuyan psikolog ve psikoloji/PDR öğrencilerinin profesyonel İngilizce iletişim becerilerinin gelişmesi hedeflenir. Katılımcılar, araştırma analizi, kendi alanlarına yönelik metinleri düzenleme ve yazma, makale ve araştırma yazma gibi değişik türlerde metinlerin nasıl yazılacağı konularında eğitim alırlar. Kelime dağarcığını geliştirme ve değişik ortamlarda iletişim kurma konularına özellikle önem verilir. Okuma becerisini ise, çıkarım yapma, ana fikri bulma ve anlama, özetleme ve anlamak için bağlamdan yola çıkma gibi yöntemlerle geliştirirler. Buna ek olarak da, sınıf tartışmalarıyla yeni fikirler keşfederler.
Etkinlik Başvuru Formu


Güvenlik Kodu
Whatsapp Danışma
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım